کميجانيها هم در کربلا و کاظمين بودند .

بنا به نوشته وبلاگ کميجان خبر :

شنيده ها حاکی از آنست که در انفجار بمب در کربلای معلی چند تن از کميجانيهای ساکن تهران به شهادت رسيده اند اسامی شهداء :

۱- محسن کميجانی       ۲-غلامعلی کميجانی            ۳-عليرضا کميجانی

اسامی مجروحان:

۱-بهرام علی کميجانی                                  ۲-محمد حسين کميجانی

 

در روز عاشورا و در کربلای حسينی هنگام انفجار بمب حدود ۴۰ تا۵۰ تن از کميجانيها در انجا و در ۲۰۰متری محل انفجار حضور داشته اند  که الحمدالله بسلامت به کميجان  برگشته اند ازجمله:

علی دبير؛ حاج فريدون امامی‌ ؛محمد کربلايی حسن ؛  حاج عبدالحسين کوخايی و بانو ؛ نصرت الله بهادری وبانو ؛ احمد علی آسيا وبانو ؛ حسين نيک ملکی وبانو ؛علی غلامرضا ؛ عبدالله کميجانی(ذبيح الله) ؛علی آقاخانی ؛مهدی بهادری نسب؛حاج اوسط رحيمی؛حاج محمد حسنی؛ حبيب الفی و.........

خداوند  از تمام زائرين به شايستگی قبول فرمايد ودرگذشتگان اين واقعه را قرين رحمت واسعه خود گرداند .انشاءالله

                                           *******

  اين مطالب را از وبلاگ کميجان خبر قرض گرفته ام .                                        

¤ نوشته شده در ساعت 1:32 توسط قاسم جاويد

/ 4 نظر / 55 بازدید
سیامک

سلام! ظاهرا اختلاف مابین ویندوزهای من و جنابعالی باعث این مساله شده. چون در لينکهای مربوط به هوم پيجهای کميجان که به زبان انگليسی است مشکلی ديده نميشود. در ايميل توضيح ميدهم. با اجازه...

سیامک

ببخشيد ايميل من هم عوض شده...

روحانيان ترك

هشدار به روحانيان ترك : زبان ترکى بايد در مدارس و حوزه هاي علميه تدريس شود. ما مسئول نگهداري و حفظ زبان ترکي هستيم. اگر کوتاهي کنيم آيندگان ما را نخواهند بخشيد.

٣٥٪

ايران تنها كشور باقى مانده در كل منطقه خاورميانه و حتى آسيا-اروپا است كه با رسمى شمردن منحصر زبان اقليت ٣٥٪ ى فارس، اكثريت مطلق شهروندان و مليتهاى آن - به غير از فارسها و ارمنيها - از جمله از حق تعليم و تعلم به زبانهاى ملى و مادرى خود همچنان محروم نگاه داشته شده اند. در ايران كماكان و هنوز زبان اقليت فارس تنها زبان رسمى و دولتى اين كشور كثيرالمله بوده و زبان اكثريت مردم كشور به لحاظ حقوقى و قانونى رسمى شمرده نمی شود.