بنياد ايران شناسی و کميجان

کلی مطلب در ذيل اين يادداشت نوشته بودم و همه اش پاک شده بود و لذا يادداشت خالی رفته بود .

دوستی که آنرا ديده بود برايم پيغام گذاشته بود که چرا يادداشتها خالی است ؟

بابا بخدا اولش خالی نبود اين پرشين بلاگ اينقدر يادداشتهای منو پاک کرده که منو کلافه کرده .!

لامصب يادداشتهای منو ميخوره . نميدونم اينجا چه بخور بخوريه ؟

و اما اصل موضع :

از طرف بنياد ايرانشناسی با منزل تماس گرفته بودند : که مقاله فلانی درباره کميجان قبول شده . بگوييد اصلش را برای چاپ بفرستد بصورت سی دی يا ديسکت .

منم يک ديسکت از کل مطلب « مقدمه ای برتاريخ کميجان » تهيه و برای بنياد ايران شناسی فرستادم .

راستش خودم هم نميدانم که کجا قراره چاپش کنن ؟

ولی خوب ما انجام وظيفه کريم بقيه اش با اونا .

/ 4 نظر / 7 بازدید
mm

کلافه شدم از بس يادداشت نوشتم و قتی فرستادم فقط عنوانش رفت و اصل متن مفقود شد . چرا پرشين بلاگ فکری برای اين نقيصه نميکند . اگر قرار باشد همينجوری پيش بره من مجبورم مثل خيليای ديگه کوچ کنم . اين که نشد وبلاگ داری و مديريت !

سعيد

سلام دوست عزيز / وبلاگ جالبی داری، اميدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی / من هم مطلب جالبی ارائه کرده‌ام که برای تهيه و تنظيم آن وقت زيادی صرف کرده‌ام / البته مطلب نسبتاْ کوتاه و احتمالاْ مفيدی است لطفاْ تشريف بياوريد و خودتان در مورد آن قضاوت کنيد / در صورت تمايل در قسمت نظرخواهی شرکت کنيد تا در مورد آن موضوع مهم و اساسی به تبادل افکار با تمام دوستان نيز پرداخته باشيم. / ... / از کليهء دوستان که اين پیام را می‌خوانند دعوت به عمل می‌آيد. / با تشکر. / با آرزوی سلامتی و موفقيت برای شما و آرزوی پايداری برای وبلاگ پربار شما. / (در ضمن، درصورتی که تمايل به تبادل لينک با من داشته باشيد، پذيرای لينک‌تان خواهم بود)

سعيد

راستی چرا فقط تيتر خبرها را می‌گذاری؟!

amini

با عرض سلام :ذليخا كميجاني فرهادي هستم از ارادت شما نسبت به زادگاهم كمال تشكر رادارم. ميتوان هر لحظه هرجا عاشق و دلداده بودن پر غرور چون ابشاران بودن اما ساده بودن.